tariceni-city
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
tariceni-city

viata la tara
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 :D :D :D hai sa ne radem

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
admin
Admin
Admin
admin


Mesaje : 138
Data de inscriere : 18/05/2008
Varsta : 35
Localizare : Downtown Tariceni

:D :D :D hai sa ne radem Empty
MesajSubiect: :D :D :D hai sa ne radem   :D :D :D hai sa ne radem Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 11:11 am

Mama si fiica dupa explozia de la Cernobal -Mami,mami...mi-a iesit o a treia tzatza!!!! -Cum *ula mea?!?!

O limuzina neagra opreste intr-o statie aglomerata de autobuz. Se deschide geamul din spate iar cel din interior spune aratand cu degetul spre cei din statie: -Tu.... si.... tu ! Un al treile de pe margine striga dand din maini: -Si eu, si eu ! -Bine, si tu. Ma pis pe voi!

Bunicul il intreaba pe nepotel: - Cum il cheama pe neamtul ala mic care imi tot ascunde lucrurile? - Alzheimer, bunicule

Dumnezeu ii da lui Sf. Petru desteptaciunea sa o imparta pe pamant! Acesta da la unii prea mult si ramane fara desteptaciune pentru altii! Se duce la Dumnezeu si-i spune ce s-a intamplat, la care Dumnezeu ii zice: - Lor da-le cate o diploma de inginer!

ABUZ= (Om) fara buze APOI= apa mare BIZAR=zar dublu MACEL= mac mic MICROSCOP= scop marunt SOIOS= os de soi INVIORAT = Prevazut cu vioara INFOCARE = transformare in foca IMPRASTIERE = rezultatul procesului prin care betivii se fac prastie GHINIOANE = varianta moldoveneasca pentru ardelenescul "Bine, Ioane" LESINA = pe unde merge "le tren" MERITORIU = teritoriul ocupat de livada de meri RATEU = pateu din carne de ratza SCARABEU = cetatean ce locuieste la bloc, la scara a doua; din aceeasi familie de cuvinte se cunosc scaraceu si scaradeu. TRACTOR = actor cu trac

Comandantul catre sergent: - Mai, vezi ca lui Ionescu i-a murit mama, sa-i transmiti, dar asa, mai subtil - Am inteles! A doua zi: - Atentiune! Drepti! Ionescule, ti-a murit mama! Peste ceva timp, comandantul catre sergent: - Mai, vezi ca nu mi-a placut cum ai transmis vestea aceea, ia vezi data viitoare sa-i transmiti lui Apetrei ca i-a murit mama. - Am inteles! A doua zi: - Atentiune! Drepti! Cei care au mama in viata un pas inainte, mai putin tu, Apetrei! Intr-un viitor neprecizat, comandantul catre sergent: - Mai, mai, ma superi! Vezi ca i-a murit mama si lui Gavrilescu si incearca de data asta sa fii mai precaut! - Am inteles! A doua zi: - Atentiune! Drepti! Azi sapam transee! Executati! Haide, haide, sapati mai cu spor! Hai Gavrilescu, sapa mai adanc poate dai de ma-ta!

Ce le place homosexualilor la un calculator? Să intre în DOS

Un sergent in permisie merge la o prostituata si o intreaba: - Domnisoara, acceptati compania mea pentru 200 euro? - Da! - zice ea. Sergentul se intoarce si striga: - Companieeee, inaintee mars

Sotia, nervoasa, ii deschide usa sotului, care traznea de la o posta a alcool: - Presupun, urla ea, ca ai un motiv foarte serios sa vii acasa la 6 dimineata! - Da, am, raspunde sotul, micul dejun
Sus In jos
http://necromancer88.deviantart.com
flaviu
BETIV JUNIOR
BETIV JUNIOR
flaviu


Mesaje : 40
Data de inscriere : 23/05/2008

:D :D :D hai sa ne radem Empty
MesajSubiect: Re: :D :D :D hai sa ne radem   :D :D :D hai sa ne radem Icon_minitimeVin Mai 23, 2008 5:20 pm

De cati EMO este nevoie sa insurubeze un bec...?!!?
De niciunul ....Ei plang Pe Intuneric !
Sus In jos
admin
Admin
Admin
admin


Mesaje : 138
Data de inscriere : 18/05/2008
Varsta : 35
Localizare : Downtown Tariceni

:D :D :D hai sa ne radem Empty
MesajSubiect: Re: :D :D :D hai sa ne radem   :D :D :D hai sa ne radem Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 7:46 pm

Un tip abordeaza o tipa pe strada: - Domnisoara, daca v-as oferi un milion de euro, v-ati culca cu mine? - Da, bineînteles! - Dar daca v-as oferi cinci euro? - Vai domnule, dar ce fel de femeie credeti ca sunt? - Asta am stabilit mai devreme, acum negociam pretul...
Sus In jos
http://necromancer88.deviantart.com
admin
Admin
Admin
admin


Mesaje : 138
Data de inscriere : 18/05/2008
Varsta : 35
Localizare : Downtown Tariceni

:D :D :D hai sa ne radem Empty
MesajSubiect: o noua serie marca dragos   :D :D :D hai sa ne radem Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 11:54 am

Un tip agata o femeie extrem de grasa si o duce acasa; ajung ei in pat si tipul se suie pe ea... - Dupa cateva momente o intreaba: -Auzi draga, ai ceva impotriva sa sting lampa asta din tavan? -Nu, de ce, esti pudic? -A, nu, dar ma cam arde la buci!...

Un fost student la politehnica s-a transferat la Institutul Teologic. Prelegere. Atipeste. Parintele se apropie si-l intreaba: - Ce este forta Dumnezeiasca? Studentul trezindu-se, raspunde repezit: - Masa Dumnezeiasca ori acceleratia Dumnezeiasca!!

خn gara un tip la casa de bilete: - Doamna cît costa un bilet la Viseu? - 25.000 lei, bade. - Atîta? - Da... - Apoi atîta nu dau... mai bine ma pis pi piron...!

Tata, vreau sa ma însor, zice Bula. - Cu cine? - Cu Janos. - Imposibil, Janos e ungur

Un student e la examen si nu prea stie. Profesorul îi zice: - Macar stii ce-i ala examen? - Da, este atunci cînd doi oameni inteligenti vorbesc între ei. - Si daca unul dintre ei este idiot? - Celalalt nu ia examenul.

Un trabantist la benzinarie, catre benzinar: "As vrea doua stergatoare de parbriz pentru trabantul meu." La care benzinarul: "Ok, mi se pare un schimb corect!"

Cand lasi copiii sa spuna lucruri traznite Gigel ii spune mamei : - Mama, ieri dupa ce-ai plecat de-acasa, a venit o tanti blonda si frumoasa si s-a dus cu tata in camera si... Mama-sa il intrerupe : - Stii ce, sa repeti asta cand vine taica-tau acasa ! Ajunge acasa tatal, mama ii face semn copilului, iar acesta reia: - Si cum iti spuneam, mama, ieri cand tu n-ai fost acasa, a venit o tanti blonda si s-a dus cu tata in camera si... - Si ? Siiiii ??? - intreaba mama nerabdatoare. - Si tata a tavalit-o-n pat exact asa cum te tavaleste pe tine de obicei postasul !

Era odata un pasaroi. Vede pe o craca o pasarica. Se duce langa ea. Pasarica se da mai incolo. Pasaroiul, si el, langa ea. Se mai da pasarica un pic mai incolo, pasaroiul si el... si tot asa. La un moment dat, pasarica ajunge la capatul cracii si cade intr-o balta.

Morala: Daca preludiul este lung, pasarica va fi intodeauna uda.


de ce au elefantii coada?.....sa nu se termine brusc

Becali la pescuit.Scoate undita din aur cu fir de matase shi cu ac din platina shi se pune pe pescuit.Sta ce sta shi prinde un pestisor de aur.Il ia becali ii scoate acu din gura shi se uita la el, la care pestisorul:
Sti eu sunt pestisorul ala de aur cu 3 dorinte
Se uita Becali incruntat la el shi zice :
Bine ma hai zi ce vrei

Un ascultator suna la un post de radio.
Buna ziua!
Buna ziua! Va ascultam.
Am gasit un portofel care contine 15.000 dolari si un buletin de
identitate pe numele Gherasim Mihai.
Asa, si?
Pai, as vrea sa-i ofer o dedicatie muzicala

ion îi spune Mariei,hai Marie sa facem dragoste! Nu pot Ioane din doua motive primul e ca sunt înca virgina iar al doilea e ca atunci cînd ma f*t ma doare spatele

Doi porci se intalnesc la un cerc de spiritism. Unul dintre ei il intreaba pe celalalt:
- Tu ce crezi ca e dincolo de Craciun?
Sus In jos
http://necromancer88.deviantart.com
admin
Admin
Admin
admin


Mesaje : 138
Data de inscriere : 18/05/2008
Varsta : 35
Localizare : Downtown Tariceni

:D :D :D hai sa ne radem Empty
MesajSubiect: Re: :D :D :D hai sa ne radem   :D :D :D hai sa ne radem Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 2:15 am

Bula inainte de majorat:tata de data asta vreau sa ma lasi sa ma imbat fara sa ma bati! e ziua mea devin major….
tacsu:bine Bula nu te bat…
a 2-a zi,se trezeste Bula vanat si batut mar…
“tata..ai promis ca nu ma bati!”…
-pai da Bula, am trecut peste faptul ca m-ai facut poponar,am trecut peste faptul ca ai facut-o pe mata curva in fata tuturor..dar ai intrecut masura cand te-ai cacat in mijlocul sufrageriei, ai infipt scobitori in rahat si ai zis: de azi inainte ariciul sta cu noi la masa!!
Sus In jos
http://necromancer88.deviantart.com
Continut sponsorizat





:D :D :D hai sa ne radem Empty
MesajSubiect: Re: :D :D :D hai sa ne radem   :D :D :D hai sa ne radem Icon_minitime

Sus In jos
 
:D :D :D hai sa ne radem
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
tariceni-city :: bancuri...cu si despre-
Mergi direct la: